Spreżarka hermetyczna scroll Panasonic C-SCP360H38B R410A
Cena regularna:
Cena (EUR): 1 799,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sprężarka hermetyczna scroll Panasonic C-SCP360H38B R410A
Model C-SCP360H38B wyróżnia się jako niezawodne i wydajne rozwiązanie spełniające wymagania HVAC&R. Posiada wewnętrzną ochronę silnika i wykorzystuje olej FV68S. Głównym czynnikiem chłodniczym jest: R410A. Jego imponująca wydajność wynosi 29800 W oraz znakomity współczynnik wydajności 3,01. Objętość skokowa 120,2 cm3, połączona z technologią spiralną, zapewnia płynną i bezgłośną pracę.
Wykorzystując technologię silnika indukcyjnego trójfazowego, ta sprężarka prezentuje ekskluzywny pionowy design i emituje dźwięk o natężeniu 68 dB, co czyni ją szczególnie odpowiednią do zastosowań komercyjnych i mieszkalnych. Jej zdolność do pracy przy wysokim ciśnieniu sięga 4,1 MPa, podczas gdy zdolność do pracy przy niskim ciśnieniu osiąga 2,2 MPa.
Posiada przyłącze wyrównania oleju co pozwala na łączenie sprężarek w tandem.
Zdjęcie poglądowe.
Dane techniczne
| Producent | Panasonic |
| Model | C-SCP360H38B |
| Wersja | W09 |
| Czynnik chłodniczy | R410A |
| Zastosowanie | HMBP |
| Zakres temperatur parowania | -15℃ do 12℃ |
| Wydajność chłodnicza (+7,2℃/+54,4℃) | 29800 W |
| Wydajność chłodnicza (-10℃/+55℃) | 16857 W |
| Pojemność skokowa | 120,2 cm3 |
| Rodzaj oleju | FV68S |
| Ilość oleju | 2,8l |
| Zasilanie | 3PH 380-415V |
| Częstotliwość zasilania | 50 Hz |
| Średnica rury ssawnej | 25 mm |
| Średnica rury tłocznej | 19 mm |
| Waga | 69,0 kg |

