Spreżarka hermetyczna scroll Panasonic C-SCP400H38B R410A
Cena regularna:
Cena (EUR): 1 849,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sprężarka hermetyczna scroll Panasonic C-SCP400H38B R410A
Spreżarka C-SCP400H38B wyróżnia się jako niezawodne i wydajne rozwiązanie dla potrzeb HVAC&R. Posiada wewnętrzną ochronę silnika i wykorzystuje olej FV68S. Jej głównym czynnikiem chłodniczym jest R410A. Z imponującą wydajnością chłodniczą 32800 W i znakomitym współczynnikiem wydajności 3,01. Pojemność skokowa 131,9 cm³ razem z technologią spiralną zapewniają cichą i bezawaryjną pracę.
Wykorzystując technologię indukcyjnego silnika trójfazowego, ta sprężarka prezentuje wyjątkowy pionowy design i emituje dźwięk na poziomie 74 dB, co sprawia, że jest szczególnie odpowiednia do zastosowań komercyjnych i mieszkalnych. Jej zdolność do pracy pod wysokim ciśnieniem osiąga 4,1 MPa, podczas gdy zdolność do pracy pod niskim ciśnieniem wynosi 2,2 MPa.
Posiada przyłącze wyrównania oleju co pozwala na łączenie sprężarek w tandem.
Zdjęcie poglądowe.
Dane techniczne
| Producent | Panasonic |
| Model | C-SCP400H38B |
| Wersja | W09 |
| Czynnik chłodniczy | R410A |
| Zastosowanie | HMBP |
| Zakres temperatur parowania | -15℃ do 12℃ |
| Wydajność chłodnicza (+7,2℃/+54,4℃) | 32800 W |
| Wydajność chłodnicza (-10℃/+55℃) | 18554 W |
| Pojemność skokowa | 131,9 cm3 |
| Rodzaj oleju | FV68S |
| Ilość oleju | 2,8l |
| Zasilanie | 3PH 380-415V |
| Częstotliwość zasilania | 50 Hz |
| Średnica rury ssawnej | 25 mm |
| Średnica rury tłocznej | 19 mm |
| Waga | 69,0 kg |

