Spreżarka hermetyczna scroll Panasonic C-SCP435H38B R410A
Cena regularna:
Cena (EUR): 2 179,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sprężarka hermetyczna scroll Panasonic C-SCP435H38B R410A
Spreżarka C-SCP435H38B jest niezawodnym i wydajnym wyborem do zastosowań HVAC&R. Ta sprężarka jest wyposażona w wewnętrzną ochronę silnika i używa oleju FV68S. Jej głównym czynnikiem chłodniczym jest: R410A. Posiada wydajność 37.600 W i współczynnik wydajności na poziomie 3,2. Jej objętość skokowa wynosi 148,8 cm3, a technologia spiralna zapewnia cichą i płynną pracę.
Ta trójfazowa sprężarka indukcyjna o pionowej konstrukcji charakteryzuje się poziomem hałasu na poziomie 74 dB, co sprawia, że nadaje się do zastosowań komercyjnych i mieszkaniowych. Jej konstrukcja wysoko ciśnieniowa jest oceniona na maksymalnie 4,1 MPa, podczas gdy ciśnienie niskie osiąga 2,2 MPa.
Zdjęcie poglądowe.
Dane techniczne
| Producent | Panasonic |
| Model | C-SCP435H38B |
| Wersja | W09 |
| Czynnik chłodniczy | R410A |
| Zastosowanie | HMBP |
| Zakres temperatur parowania | -15℃ do 12℃ |
| Wydajność chłodnicza (+7,2℃/+54,4℃) | 37900 W |
| Wydajność chłodnicza (-10℃/+55℃) | 20310 W |
| Pojemność skokowa | 148,8 cm3 |
| Rodzaj oleju | FV68S |
| Ilość oleju | 2,8l |
| Zasilanie | 3PH 380-415V |
| Częstotliwość zasilania | 50 Hz |
| Średnica rury ssawnej | 25 mm |
| Średnica rury tłocznej | 19 mm |
| Waga | 75,0 kg |

