Sprężarka półhermetyczna Frascold A05-5Y
Cena regularna:
Cena (EUR): 969,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sprężarka półhermetyczna Frascold A05-5Y
Sprężarka tłokowa półhermetyczna Frascold A05-5Y to kompaktowe urządzenie przeznaczone do zastosowań w średnio- i niskotemperaturowych układach chłodniczych. Dzięki solidnej konstrukcji i wysokiej kompatybilności z nowoczesnymi czynnikami chłodniczymi, model ten zapewnia niezawodność i efektywność w pracy ciągłej.
Dane techniczne:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ sprężarki | Tłokowa półhermetyczna |
| Model | A05-5Y |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Wydajność objętościowa | 4,93 m³/h |
| Moc silnika | 0,37 kW (0,5 KM) |
| Zasilanie | 3~ / 400 V / 50 Hz |
| Prędkość obrotowa | 1450 obr./min |
| Czynnik chłodniczy | R22, R134a, R404A, R407A/C/F, R507, R448A, R449A, R450A, R452A, R513A |
| Typ oleju | POE32 |
| Ilość oleju | 1 litr |
| Wydajność chłodnicza (R404A, te=-10°C, tc=45°C) | 2,02 kW |
| Wymiary (dł. × szer. × wys.) | 317 × 237 × 275 mm |
| Waga netto | 36 kg |
| Przyłącza ssania/tłoczenia | 5/8" – 1/2" |
| Możliwość pracy z falownikiem | Tak (do 70 Hz) |
Cechy konstrukcyjne:
-
Korpus żeliwny z wysoką odpornością na ciśnienie
-
Wbudowany zawór zwrotny oleju
-
Zabezpieczenie termiczne uzwojeń silnika
-
Przygotowanie do montażu czujników temperatury i ciśnienia
-
Kompatybilność z systemami odzysku ciepła
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Producent | Frascold |
| Model | A05-5Y |
| Czynnik chłodniczy | R22, R134a, R404A, R407A, R407C, R407F, R448A, R449A, R450A, R452A, R507, R513A |
| Zastosowanie | LBP |
| Zakres temperatur parowania | -45℃/-5℃ |
| Wydajność wolumetryczna | 4,93 m³/h |
| Wydajność chłodnicza (-23,3℃/+54,4℃) | 0,69 kW |
| Wydajność chłodnicza (-25℃/+54,4℃) | 0,61 kW |
| Wydajność chłodnicza (-25℃/+45℃) | 0,98 kW |
| Wydajność chłodnicza (-10℃/+45℃) | 2,02 kW |
| Rodzaj oleju | POE32 |
| Ilość oleju | 1l |
| Zasilanie | 400V/3~ |
| Częstotliwość zasilania | 50 Hz |
| Średnica zaworu ssawnego | 5/8" |
| Średnica zaworu cieczowego | 1/2" |
| Wymiary (wys. x szer. x gł.) | 275 x 317 x 237 mm |
| Waga | 36,00 kg |

