Taśma aluminiowa zbrojona K-FLEX® 50 mm x 50 m
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TAŚMA ALUMINIOWA ZBROJONA 50 mm x 50 m
TAŚMA K-FLEX® ALU AR CW
Taśma aluminiowa wzmocniona siatką z akrylową warstwą samoprzylepną odporną na działanie niskich temperatur wyposażona w łatwo odrywany liner z papieru silikonowego. Wersja Cold Weather (do stosowania w niskich temperaturach).
WŁAŚCIWOŚCI
- Folia Scrim Kraft zapewnia doskonałą odporność na działanie temperatury i promieniowania UV.
- Wysokiej jakości samoprzylepna warstwa o dużej przyczepności zapewnia niezawodne oraz trwałe doszczelnienie połączeń, ułatwiając prace montażowe przeprowadzane na kanałach i rurociągach.
- Wysoka wartość współczynnika oporu dyfuzyjnego K-FLEX® ALU AR 107 zabezpiecza przed przenikaniem pary wodnej.
- Zakres temperatur od -30°C do +120°C.
ZASTOSOWANIE
Do zabezpieczania i uszczelniania kanałów HVAC transportujących powietrze. Do tych wszystkich zastosowań, które wymagają użycia taśmy o podobnych właściwościach.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Szerokość | 50 mm |
| Długość | 50 m |
| Grubość całkowita | 18 μm |
| Przyczepność do stali | 15N/25mm |
| Próba toczącej się piłki | 5 cm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 100 N/25mm |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 3,0% |
| Temperatura stosowania | -30℃ do +120℃ |
| Materiał | aluminium, akryl |

