Termostatyczny zawór rozprężny DANFOSS T 2 R448A/R449A 068Z3729
Cena regularna:
Cena (EUR): 53,47 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Termostatyczny zawór rozprężny skręcano-lutowany Danfoss T2 R448A, R449A 068Z3729
Termostatyczny zawór rozprężny z wymienną dyszą z regulowaną wartością przegrzewu i z wewnętrznym wyrównaniem ciśnienia. Odpowiedni dla układów wykorzystujących odszranianie gorącym gazem. Napełnienie kombi-adsorpcyjne czujnika
Termostatyczne zawory rozprężne Danfoss używane w chłodnictwie ogólnym do produkcji seryjnej urządzeń. Znajdują zastosowanie w urządzeniach z jednym lub kilkoma obiegami chłodniczymi, jak zamrażarki, maszyny do produkcji lodu i lodów, schładzacze mleka, schładzacze cieczy, chłodnie samochodowe, komory chłodnicze i systemy klimatyzacyjne.
Zdjęcie poglądowe.
Dane techniczne
| Symbol | 068Z3729 |
| Maks. ciśnienie robocze | 34 bar |
| Maks. temp. otoczenia | 100℃ |
| Przegrzew statyczny | 4℃ |
| Długość rurki kapilary | 1,5 m |
| Średnica czujnika | 14,5 mm |
| Przyłącze wlot Ø | 3/8" |
| Przyłącze wylot Ø | 1/2" |
| Typ przyłącza wlotowego | skręcane |
| Typ przyłącza wylotowego | lutowane |
| Czynnik chłodniczy | R448A/R449A |
| Zakres temperatur parowania | +10℃/-40℃ |
| MOP | Nie |

