Termostatyczny zawór rozprężny RESIDEO TMV-00012 R404A, R507A
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Termostatyczny zawór rozprężny RESIDEO TMV-00012 R404A, R507A
Termostatyczny zawór rozprężny z wymienną dyszą z regulowaną wartością przegrzewu i z wewnętrznym wyrównaniem ciśnienia. Odpowiedni dla układów wykorzystujących odszranianie gorącym gazem. Napełnienie kombi-adsorpcyjne czujnika
Termostatyczne zawory rozprężne serii TMV używane w chłodnictwie ogólnym do produkcji seryjnej urządzeń. Znajdują zastosowanie w urządzeniach z jednym lub kilkoma obiegami chłodniczymi, jak zamrażarki, maszyny do produkcji lodu i lodów, schładzacze mleka, schładzacze cieczy, chłodnie samochodowe, komory chłodnicze i systemy klimatyzacyjne.
Zawory termostatyczne Resideo dawniej FLICA/HONEYWELL.
Dane techniczne
| Symbol | TMV-00012 |
| Maks. ciśnienie robocze | 29 bar |
| Maks. temp. otoczenia | 100℃ |
| Maks. temp. czujnika | 140℃ |
| Przegrzew statyczny | ok. 3K |
| Długość rurki kapilary | 1,5 m |
| Średnica czujnika | 12 mm |
| Przyłącze wlot Ø | 3/8" SAE (5/8" UNF) |
| Przyłącze wylot Ø | 1/2" SAE (3/4" UNF) |
| Typ przyłącza wlotowego | skręcane |
| Typ przyłącza wylotowego | skręcane |
| Czynnik chłodniczy | R404A/R507A/R402A/R407B |
| Zakres temperatur parowania | +15℃/-30℃ |
| MOP | Nie |

