Wentylator ssący z koszem Ø450 mm SW MOTORS & FANS
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wentylator ssący z koszem Ø450 mm - YWF.A4E-450
Wentylator ssący Saiwei Motors o średnicy 450 mm w wersji jednofazowej to wysokiej jakości urządzenie, które zapewnia efektywne i niezawodne chłodzenie oraz wentylację. Idealny do zastosowań komercyjnych i przemysłowych, ten wentylator charakteryzuje się solidną konstrukcją i wysoką wydajnością.
Zastosowanie:
-
Chłodzenie przemysłowe
-
Wentylacja komercyjna
-
Systemy klimatyzacyjne
-
Urządzenia chłodnicze
Wentylator ssący Saiwei Motors Fi 450 mm w wersji jednofazowej to niezawodne rozwiązanie dla Twojego biznesu, zapewniające efektywność i trwałość w różnych zastosowaniach.
Zdjęcie poglądowe.
Dane techniczne
| Kod producenta | YWF4E-450S |
| Rozmiar wentylatora | Ø475 mm(kosz), h = 190 mm |
| Rodzaj łożyska | kulkowe |
| Średnica | 450 mm |
| Ilość łopatek | 5 |
| Kierunek przepływu | ssący |
| Moc wejściowa | 250 W |
| Pobór prądu | 1,2 A |
| Kondensator | 8 μF |
| Obroty silnika | 1350 obr./min |
| Przepływ powietrza | 4 500 m³/h |
| Zasilanie | 220V 50Hz |
| Poziom hałasu | 68 dBA |
| Temperatura otoczenia | -30°C do +60°C |
| Rozstaw otworów montażowych | 555 mm |
| Wymiary transportowe | 48,5 x 48,5 x 22 cm |
| Waga | 8,5 kg |

