Wentylator ssący z koszem Ø630 mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wentylator ssący z koszem Ø630 mm - YWF.A4S-630S-5DIIIA00
Wentylatory osiowe marki OLVENT stosowane są w klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwie, ogrzewnictwie. Szeroki zakres przeznaczenia wynika z dużej różnorodności wentylatorów: ssące lub tłoczące, z płytą montażową lub bez, jedno lub trójfazowe, średnica od 250 do 900 mm, jak również dobrych właściwości: szeroki zakres temperatury stosowania, dowolny sposób instalacji.
GWARANCJA
Wszystkie wentylatory osiowe OLVENT objęte są 12 miesięcznym okresem gwarancyjnym, liczonym od daty zakupu. Warunkiem przyjęcia zgłoszenia reklamacyjnego jest przedstawienie dowodu zakupu. Montaż i eksploatacja urządzenia powinny być zgodne z wytycznymi producenta.
CERTYFIKATY
Wentylatory OLVENT posiadają znak CE
oraz spełniają normy:
- Dyrektywa Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/35/UE (Dyrektywa niskonapięciowa)
- Dyrektywa Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/30/UE (Dyrektywa kompatybilności elektromagnetycznej)
- Dyrektywa ErP 2015
Zdjęcie poglądowe.
Dane techniczne
| Kod producenta | YWF.A4S-630S-5DIIIA00 |
| Rozmiar wentylatora | Ø657 mm(kosz), h = 217 mm |
| Rodzaj łożyska | kulkowe |
| Średnica | 630 mm |
| Ilość łopatek | 5 |
| Kierunek przepływu | ssący |
| Moc wejściowa | 750 W |
| Pobór prądu | 3,2 A |
| Kondensator | 16 μF/500 V |
| Obroty silnika | 1350 obr./min |
| Przepływ powietrza | 10 800 m³/h |
| Zasilanie | 230V AC 50Hz |
| Poziom hałasu | 74 dBA |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Temperatura otoczenia | -40°C do +70°C |
| Wewnętrzne zabezpieczenie termiczne | 150±5 ℃ |
| Rozstaw otworów montażowych | 755 mm |
| Wymiary transportowe | 67 x 67 x 25,5 cm |
| Waga | 17,5 kg |

