Wiertnica diamentowa AGP DM52D
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertnica diamentowa AGP DM52D
Lekki, 2-biegowy silnik o wysokiej wydajności 1800 W do wiercenia na sucho w zakresie 82 mm w żelbecie, oraz 182 mm w miękkich materiałach konstrukcyjnych (Silikat, cegła, etc.) . Wiertnica wyposażona w innowacyjną technologię mikroudaru. Silnik wyposażony w bezpośrednie przyłącze pod odkurzacz, pozwalające na bezpośrednie odsysanie pyłu przez wrzeciono.
- Uchwyt przedni w jednej linii z wrzecionem zapewnia najlepszą kontrolę.
- Poziomica do precyzyjnego wyrównania
- Zintegrowane przyłącze pod odkurzacz
Dane techniczne
| Model | DM52D |
| Moc | 1800 W |
| Napięcie, częstotliwość | 220-240V~ 50-60Hz |
| Zakres wiercenia | Ø82 mm – żelbet; Ø182 mm – miękkie materiały konstrukcyjne |
| Prędkość obrotowa biegu | Bieg 1: 1800 / 1080; Bieg 2: 3600 / 2160 |
| Częstotliwość uderzeń mikroudaru | Bieg 1: 29 000 bpm; Bieg 2: 56 000 bpm |
| Gwint/zacisk | 1 1/4” UNC & 1/2” BSP |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 505 x 105 x 210 mm |
| Waga | 5,0 kg |

