Wspornik podłogowy RODIGAS SP740
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wspornik podłogowy składany regulowany, konstrukcja pod klimatyzator/pompę ciepła Rodigas SP 740
- Długość: 480-830mm
- Wysokość: 400 mm
- Szerokość: 420 mm
- Nośność: 200 kg
Wspornik malowany proszkowo w kolorze RAL9002.
Zestaw nie zawiera gumowych stopek.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | SP740 |
| Rodzaj wspornika | składany, podłogowy |
| Długość ramienia | 420 mm |
| Wysokość ramienia | 400 mm |
| Maksymalny rozstaw śrub montażowych na ramieniu | 390 mm |
| Długość listwy montażowej | 480-830 mm |
| Obróbka | ocynk galwaniczny + malowanie proszkowe |
| Kolor | RAL 9002 |
| Obciążenie maksymalne | 200 kg |

