Wspornik podłogowy RODIGAS SP850
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wspornik podłogowy składany regulowany, konstrukcja pod klimatyzator/pompę ciepła Rodigas SP 850
- Długość: 480-830mm
- Wysokość: 400 mm
- Szerokość: 542 mm
- Nośność: 200 kg
Wspornik malowany proszkowo w kolorze RAL7021.
Zestaw nie zawiera gumowych stopek.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | SP850 |
| Rodzaj wspornika | składany, podłogowy |
| Długość ramienia | 542 mm |
| Wysokość ramienia | 400 mm |
| Maksymalny rozstaw śrub montażowych na ramieniu | 500 mm |
| Długość listwy montażowej | 480-830 mm |
| Obróbka | ocynk galwaniczny + malowanie proszkowe |
| Kolor | RAL 7021 |
| Obciążenie maksymalne | 200 kg |

