Wspornik spawany 1000x1000mm 50x30 mm LAKIEROWANY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wspornik spawany 1000x1000 mm z zastrzałem pod agregaty chłodnicze, klimatyzacyjne oraz pompy ciepła.
Wykonany z profili stalowych 50 mm x 30 mm malowanych proszkowo.
Parametry techniczne:
- Długość: 1000 mm
- Wysięg: 1000 mm
- Profil 50x30x2,0 malowany proszkowo
- Kolor: Biały
- 3 otwory montażowe fi10 mm do ściany
- 1 otwór montażowy pod agregat fi10 mm
- Zaślepki plastikowe czarne w komplecie.
- Nośność: 2 x 98 kg = 196 kg
Wspornik spełnia normę PN-EN ISO 1461
Cena dotyczy kompletu - 2 szt.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | WSPORNIK 1000 LAKIEROWANY |
| Rodzaj wspornika | spawany |
| Długość ramienia | 1000 mm |
| Wysokość ramienia | 1000 mm |
| Mocowanie do podłoża | 4 x kołek Ø12 |
| Obróbka | malowanie proszkowe |
| Kolor | RAL 9016 |
| Obciążenie maksymalne | 196 kg |

