Zawór elektromagnetyczny CASTEL 1068/M10A6 - 10 mm lutowany
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Cena regularna:
187.11
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: CASTEL
Kod produktu: 1068/M10A6
Opis
Cena zaworu obejmuje kompletny zawór elektromagnetyczny z cewką i przyłączem.
Dane techniczne
Przepływ Kv 0,8 m³/h
Rodzaj przyłącza lutowane
Średnica przyłącza 10 mm
Minimalna różnica ciśnień 0,05 bar
Rodzaj zaworu NC - normalnie zamknięty
Wydajność chłodnicza 10,7 kW