Agregat skraplający Cubigel CML40TB4N bez zbiornika
Cena regularna:
Cena (EUR): 279,13 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Agregat skraplający Cubigel CML40TB4N
Szeroka gama agregatów skraplających Cubigel wyposażonych w hermetyczne sprężarki Cubigel serii L. Agregaty o pojemności cylindra od 2,20 do 10,70 cm3, przeznaczone do zastosowań w aplikacjach: HBP, HMBP, LBP dla czynników chłodniczych R134a, R290, R404A. Urządzenia przystosowane także do pracy w warunkach temperatur tropikalnych do +43°C.
Zastosowanie agregatów skraplających CL:
- chłodziarki
- zamrażarki
- schładzarki butelek
- schładzarki puszek
- automaty sprzedażne
- dystrybutory piwa
- dystrybutory napojów
- zamrażarki do lodów
Zalety agregatów skraplających CL:
- wysoka trwałość i niezawodność (meble chłodnicze)
- dostępne wersje energooszczędne o wysokiej efektywności
- wersje z czynnikiem chłodniczym R290
- specjalnie dobrany zakres efektywnej pracy
- przeznaczone do pracy do temp. otoczenia +43ºC
- do wielu zastosowań chłodniczych
Zdjęcie poglądowe.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Producent | Cubigel/ Huayi Compressors Barcelona |
| Model | CML40TB4N |
| Wersja | W09 |
| Czynnik chłodniczy | R404A/R507 |
| Zastosowanie | HMBP |
| Zakres temperatur parowania | -25℃/+10℃ |
| Wydajność chłodnicza (+7,2℃/+54,4℃) | 621 W |
| Wydajność chłodnicza (-15℃/+55℃) | 300 W |
| Pojemność skokowa | 4,06 cm³ |
| Zasilanie | 220-240V |
| Częstotliwość zasilania | 50 Hz |
| Średnica rury ssawnej | 6,5 mm |
| Średnica rury tłocznej | 4,90 mm |
| Objętość zbiornika cieczy | brak |
| Ilość wentylatorów skraplacza | 1 |
| Średnica wentylatora skraplacza | 200 mm |
| Waga | 14,60 kg |

