Anemostat, zawór powietrzny wywiewny SR-E Ø250 mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Anemostat, zawór powietrzny wywiewny SR-E Ø250 mm
Charakterystyka produktu:
- przeznaczony do montażu sufitowego na kanałach wentylacyjnych;
- łatwa regulacja wypływu powietrza poprzez obrót części środkowej;
- nakrętka blokująca umożliwiająca nastawę minimalnej szczeliny;
- specjalna konstrukcja zapewniająca niski poziom hałasu;
- wysoka jakość wykonania i nowoczesne wzornictwo;
- szybka i łatwa instalacja;
- atest NIZP-PZH.
Materiał i kolorystyka:
- blacha stalowa ocynkowana;
- malowane w kolorze RAL 9003
Dane techniczne
| Średnica | 250 mm |
| Zakres regulacji przepływu | 40-700 m³/h |
| Wymiar ØA | 247,0 mm |
| Wymiar ØB | 286,5 mm |
| Wymiar ØC | 207,7 mm |
| Wymiar ØE | 304,0 mm |
| Wymiar L | 64,0 mm |
| Wymiar L1 | 45,0 mm |
| Wymiary opakowania | 54 cm x 33 cm x 33 cm |
| Waga | 1,47 kg |

