Przewód aluminiowy elastyczny izolowany 254 mm - AF013
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przewód aluminiowy elastyczny izolowany 254 mm - AF013
Zalety produktu:
- standardowe 10 metrowej długości przewody, ściśnięte opakowania kartonowe długości 1 m;
- niskie koszty transportu i magazynowania;
- łatwość montażu;
- brak konieczności używania specjalnych narzędzi do cięcia lub mocowania;
- polski Atest Higieniczny;
- Deklaracja Zgodności z normami PN-EN 13180.
Zastosowanie
Przewody elastyczne izolowane termicznie i akustycznie, specjalnie zaprojektowane do transportu powietrza w instalacjach wentylacji i klimatyzacji. Dzięki izolacji termicznej zapobiegają kondensacji, tłumią drgania oraz minimalizują straty ciepła i zimna w instalacji. Redukują konieczność stosowania kształtek.
Konstrukcja
Warstwę wewnętrzną przewodu AF013 stanowi przewód AF012. Powłoką izolacyjną jest wełna mineralna, natomiast osłonę zewnętrzną stanowi trójwarstwowa powłoka z laminowanego aluminium wzmocniona włóknem szklanym. Przewód posiada perforowaną powłokę wewnętrzną oraz folię paroszczelną.
Dane techniczne
| Przewód wewnętrzny | AF012 |
| Izolacja 20 kg/m³ | wełna mineralna 25 mm |
| Osłona zewnętrzna | aluminium, poliester |
| Średnica | 254 mm |
| Zakres temperatury pracy | od -30 do +140°C |
| Maksymalna prędkość powietrza | 30 m/s |
| Maksymalne nadciśnienie robocze | 2000 Pa |
| Standardowa długość | 10 m |
| Wymiary opakowania | 100 cm x 33 cm x 33 cm |
| Waga | 5,60 kg |

