Element termostatyczny zaworu rozprężnego DANFOSS TE 5 R404A/R507A 067B3342
Cena regularna:
Cena (EUR): 135,15 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Element termostatyczny zaworu rozprężnego skręcany Danfoss TE 5 R404A, R507A 067B3342
Element termostatyczny stanowi część termostatycznych zaworów rozprężnych, które regulują wtrysk ciekłego czynnika chłodniczego do parowników. Wtrysk jest sterowany przegrzaniem czynnika chłodniczego. Stąd zawory te są szczególnie przydatne do wtrysku cieczy w parownikach "suchych", w których wielkość przegrzania na wylocie z parownika kształtuje się proporcjonalnie do obciążenia parownika.
Termostatyczne zawory rozprężne Danfoss używane w chłodnictwie ogólnym do produkcji seryjnej urządzeń. Znajdują zastosowanie w urządzeniach z jednym lub kilkoma obiegami chłodniczymi, jak zamrażarki, maszyny do produkcji lodu i lodów, schładzacze mleka, schładzacze cieczy, chłodnie samochodowe, komory chłodnicze i systemy klimatyzacyjne.
W zestawie znajduje się tylko element termostatyczny. Korpus oraz dysza jest do nabycia osobno.
Zdjęcie poglądowe.
Dane techniczne
| Symbol | 067B3342 |
| Maks. ciśnienie robocze | 28 bar |
| Maks. temp. otoczenia | 100℃ |
| Przegrzew statyczny | 4℃ |
| Długość rurki kapilary | 3,0 m |
| Średnica czujnika | 19,2 mm |
| Przyłącze wyrównanie ciśnienia Ø | 1/4" |
| Typ przyłącza wyrównawczego | skręcane |
| Czynnik chłodniczy | R404A/R507A |
| Zakres temperatur parowania | +10℃/-40℃ |
| MOP | Nie |

