Korpus kątowy termostatycznego zaworu rozprężnego DANFOSS TE 5 16x22 mm 067B4012
Cena regularna:
Cena (EUR): 50,92 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Korpus kątowy termostatycznego zaworu rozprężnego Danfoss TE 5 16x22 mm 067B4012
Korpus stanowi część termostatycznych zaworów rozprężnych, które regulują wtrysk ciekłego czynnika chłodniczego do parowników. Wtrysk jest sterowany przegrzaniem czynnika chłodniczego. Stąd zawory te są szczególnie przydatne do wtrysku cieczy w parownikach "suchych", w których wielkość przegrzania na wylocie z parownika kształtuje się proporcjonalnie do obciążenia parownika.
W zestawie znajduje się tylko korpus zaworu. Element termostatyczny oraz dysza jest do nabycia osobno.
Zdjęcie poglądowe.
Dane techniczne
| Symbol | 067B4012 |
| Maks. ciśnienie robocze | 28 bar |
| Maks. temp. otoczenia | 100℃ |
| Przyłącze wlot Ø | 16 mm |
| Przyłącze wylot Ø | 22 mm |
| Typ przyłącza wlotowego | lutowane |
| Typ przyłącza wylotowego | lutowane |
| Zakres temperatur parowania | +10℃/-40℃ |
| MOP | Nie |

